MegaTHIK

Megathik
Rozliczne testy i lata pracy poskutkowały skutecznym, bezpiecznym i w pełni naturalnym preparatem, który pozwoli Państwu zapomnieć o łysieniu oraz wypadających włosach!

MegaTHIK

Lata pracy oraz rozliczne przeprowadzone testy pozwoliły na opracowanie prawdziwie skutecznego, naturalnego oraz bezpiecznego dla użytkownika środka, który to w znacznym stopniu okryje wypadanie włosów oraz zamaskuje łysienie. Produkt ten nosi nazwę megaTHIK, a jego właściwości są prawdziwie niepowtarzalne. W przeciwieństwie do innych kosmetyków i preparatów, megaTHIK jest po nałożeniu wręcz niewidoczny gołym okiem.

Dostępne kolory

Kasztanowy

Czarny

Ciemny brąz

Siwy

Jasny brąz

Średni brąz

Blond

MegaTHIK jest produkowany z tych samych organicznych protein keratynowych co twoje naturalnie rosnące włosy, więc jest stuprocentowo bezpiecznym i naturalnym środkiem zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. MegaTHIK łączy się i pewnie wiąże z istniejącymi włosami, znacznie zwiększając objętość i strukturę włosów. Nawet przerzedzające się miejsca na skórze są porośnięte tysiącami niewielkich włosków, które MegaTHIK może podnieść, widocznie zwiększając gęstość i objętość włosów.

Z powodu swojej mikroskopijnej struktury MegaTHIK po zastosowaniu zwiąże się z twoimi włosami tak pewnie, że nawet huraganowe wiatry i ulewne deszcze nie zmyją go, ani nie zostawią zacieków lub plam. Łatwo go przy tym usunąć stosując dowolny szampon.

MegaTHIK jest stuprocentowo naturalnym środkiem składającym się z organicznych protein tak więc można go całkowicie bezpiecznie stosować wraz z innymi środkami, takimi jak monoxidil. Po prostu użyj swojego środka, pozwól włosom wyschnąć i potem zastosuj MegaTHIK, aby osiągnąć świetnie wyglądające włosy za każdym razem.

Polecany przez wielu chirurgów zajmujących się przeszczepami włosów, ponieważ jest stuprocentowo bezpieczny i działa tak samo skutecznie na przeszczepionych włosach. MegaTHIK całkowicie zamaskuje ślady po wszelkich zabiegach chirurgicznych.

To rozwiązanie o którym kobiety i mężczyźni cierpiący z powodu przerzedzających się włosów marzyli do tej pory. Nie musisz nam jednak wierzyć na słowo, zapraszamy cię do zapoznania się z treścią naszej witryny internetowej. Przeczytaj opinie klientów i spójrz na zdjęcia przedstawiające efekty stosowania MegaTHIK.

MegaTHIK to skuteczny preparat na łysienie i zagęszczanie włosów - eliminuje łysinę i przerzedzające się włosy!