MegaTHIK

Megathik
Wreszcie nauka i lata prób laboratoryjnych zaowocowały całkowicie naturalnym, bezpiecznym i naprawdę skutecznum środkiem eliminującym łysienie oraz przerzedzające się włosy.

MegaTHIK

Wreszcie nauka i lata prób laboratoryjnych zaowocowały całkowicie naturalnym, bezpiecznym i naprawdę skutecznym środkiem eliminującym łysienie oraz przerzedzające się włosy. Nazywa się on megaTHIK i gwarantujemy, że ten „cud w słoiku” Cię zadziwi. W przeciwieństwie do większości rozwiązań dostępnych na rynku kosmetycznym, megaTHIK jest niewykrywalny. Nie jest to kolorowa farba w sprayu lub maziowaty krem, które dają matowy wygląd, zupełnie pozbawiony polotu. Rezultaty, jakie osiągniesz stosując megaTHIK całkowicie przewyższą to co do tej pory widziałeś, lub stosowałeś na łysienie, nadmierne wypadanie włosów czy wypadające włosy.

Dostępne kolory

Kasztanowy

Czarny

Ciemny brąz

Siwy

Jasny brąz

Średni brąz

Blond

MegaTHIK jest produkowany z tych samych organicznych protein keratynowych co twoje naturalnie rosnące włosy, więc jest stuprocentowo bezpiecznym i naturalnym środkiem zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. MegaTHIK łączy się i pewnie wiąże z istniejącymi włosami, znacznie zwiększając objętość i strukturę włosów. Nawet przerzedzające się miejsca na skórze są porośnięte tysiącami niewielkich włosków, które MegaTHIK może podnieść, widocznie zwiększając gęstość i objętość włosów.

Z powodu swojej mikroskopijnej struktury MegaTHIK po zastosowaniu zwiąże się z twoimi włosami tak pewnie, że nawet huraganowe wiatry i ulewne deszcze nie zmyją go, ani nie zostawią zacieków lub plam. Łatwo go przy tym usunąć stosując dowolny szampon.

MegaTHIK jest stuprocentowo naturalnym środkiem składającym się z organicznych protein tak więc można go całkowicie bezpiecznie stosować wraz z innymi środkami, takimi jak monoxidil. Po prostu użyj swojego środka, pozwól włosom wyschnąć i potem zastosuj MegaTHIK, aby osiągnąć świetnie wyglądające włosy za każdym razem.

Polecany przez wielu chirurgów zajmujących się przeszczepami włosów, ponieważ jest stuprocentowo bezpieczny i działa tak samo skutecznie na przeszczepionych włosach. MegaTHIK całkowicie zamaskuje ślady po wszelkich zabiegach chirurgicznych.

To rozwiązanie o którym kobiety i mężczyźni cierpiący z powodu przerzedzających się włosów marzyli do tej pory. Nie musisz nam jednak wierzyć na słowo, zapraszamy cię do zapoznania się z treścią naszej witryny internetowej. Przeczytaj opinie klientów i spójrz na zdjęcia przedstawiające efekty stosowania MegaTHIK.

MegaTHIK to skuteczny preparat na łysienie i zagęszczanie włosów - eliminuje łysinę i przerzedzające się włosy!