Surethik

Surethik
SureTHIK jest unikalnym kompleksem organicznych protein keratynowych, które zostały precyzyjnie podzielone laserowo w mikroskooijnych rozmiarów włókna oraz naładowane elektrostatycznie.

Surethik

W kilka chwil stwórz efektownie gęste włosy SureTHIK jest unikalnym kompleksem organicznych protein keratynowych, które zostały precyzyjnie podzielone laserowo w mikroskopijnych rozmiarów włókna oraz naładowane elektrostatycznie. Te mikroskopijne włókna łączą się z istniejącymi włosami dając w efekcie niesamowitą gęstość i objętość włosów i całkowite pokrycie łysiejących miejsc jest więc skuteczny zarówno na zagęszczanie włosów, gdy masz rzadkie włosy, jak i na łysienie plackowate sprawiając że przeszczep włosów może okazać się zbyteczny.

Dostępne kolory

Kasztanowy

Czarny

Ciemny brąz

Siwy

Jasny brąz

Średni brąz

Blond

Całkowicie naturalne rozwiązanie zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn

SureTHIK jest produkowany z tych samych organicznych protein keratynowych co twoje naturalnie rosnące włosy, więc jest stuprocentowo bezpiecznym i naturalnym środkiem zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Stwórz gęste włosy w miejscach, gdzie są one przerzedzone

SureTHIK łączy się i pewnie wiąże z istniejącymi włosami, znacznie zwiększając objętość i strukturę włosów. Nawet przerzedzające się miejsca na skórze są porośnięte tysiącami niewielkich włosków, które SureTHIK może podnieść, widocznie zwiększając gęstość i objętość włosów.

Obserwuj, jak łyse miejsca i rzadkie włosy znikają

Wraz z aplikowaniem SureTHIK na skórę głowy zauważysz jak łyse miejsca i przerzedzające się włosy znikną na twoich oczach. Po nałożeniu SureTHIK delikatnie rozczesz go po włosach, włókna znikną i połączą się z twoimi naturalnymi włosami w zupełnie niewykrywalny sposób, dając w efekcie końcowym stuprocentowo naturalnie wyglądające włosy - łysina znika!

surethik - rezultaty

Zupełna pewność nawet w ekstremalnych warunkach

Z powodu swojej mikroskopijnej struktury SureTHIK po zastosowaniu zwiąże się z twoimi włosami tak pewnie, że nawet huraganowe wiatry i ulewne deszcze nie zmyją go, ani nie zostawią zacieków lub plam. Łatwo go przy tym usunąć stosując dowolny szampon.

Całkowicie kompatybilny ze wszystkimi środkami przeciw łysieniu

SureTHIK jest stuprocentowo naturalnym środkiem składającym się z organicznych protein tak więc można go całkowicie bezpiecznie stosować wraz z innymi środkami, takimi jak monoxidil. Po prostu użyj swojego środka, pozwól włosom wyschnąć i potem zastosuj SureTHIK, aby osiągnąć świetnie wyglądające włosy za każdym razem.

Całkowicie bezpieczny w użytkowaniu, nawet po zabiegu przeszczepu włosów

SureTHIK jest polecany przez wielu chirurgów zajmujących się przeszczepami włosów, ponieważ jest stuprocentowo bezpieczny i działa tak samo skutecznie na przeszczepionych włosach. SureTHIK całkowicie zamaskuje ślady po wszelkich zabiegach chirurgicznych.

Użytkownicy pokochali rezultaty stosowania SureTHIK SureTHIK jest rozwiązaniem o którym kobiety i mężczyźni cierpiący z powodu przerzedzających się włosów marzyli do tej pory. Nie musisz nam jednak wierzyć na słowo, zapraszamy cię do zapoznania się z treścią naszej witryny internetowej. Przeczytaj opinie klientów i spójrz na zdjęcia przedstawiające efekty stosowania SureTHIK.