Couvre

Couvré
To najbardziej strzeżony sekret Hollywood. Eliminując kontrast między włosami a skórą głowy, od razu zobaczysz głowę pełniejszą włosów. Przez ostatnie 20 lat gwiazdy filmowe stosowały tę mało znaną formułę.

Couvre

Natychmiastowy, niewidoczny sposób na łysienie - skuteczne maskowanie, ukrywanie łysienia i pogrubianie włosów! Używanie COUVRe to szybki i łatwy sposób na ukrycie przerzedzających się włosów. COUVRe delikatnie przyciemnia skórę głowy do koloru włosów, pogrubia włosy i zmniejsza naturalny połysk skóry głowy.

Dzięki tej niewidocznej mieszance płynnej nikt nie zauważy prześwitów na twojej głowie, ani nawet tego, że twoje włosy są rzadkie. Niezależnie od tego czy włosy przerzedzają się z przodu czy na czubku głowy, czy też gdziekolwiek indziej, Couvré natychmiast rozwiąże ten problem.

Dostępne kolory

Kasztanowy

Czarny

Ciemny brąz

Siwy

Jasny brąz

Średni brąz

Blond

Biały

Największą zaletą tego produktu jest jego niezwykle subtelny efekt. Po nałożeniu jest całkowicie niewidoczny, nawet z bardzo bliskiej odległości. Dodatkowo specjalna formuła sprawia, że preparat jest bardzo trwały. Nie jest tłusty, ani lepki, nie ściera się i nie zostawia plam. Nie odpadnie, kiedy ktoś będzie pieszczotliwie dotykać twoich włosów. Nigdy nie wprawi cię z zakłopotanie, kiedy będziesz ćwiczyć, pocić się, albo nawet pływać. A kiedy będziesz chciał go usunąć, po prostu umyj włosy szamponem i po wszystkim.

Dermatolodzy używają preparatu Couvré od lat. Polecają go swoim pacjentom, ponieważ dzięki niemu włosy np. po przeszczepie wyglądają o wiele lepiej.

Jedną z największych zalet preparatu Couvré jest to, że jest on całkowicie zgodny ze wszystkimi produktami Spencer Forrest, których możesz używać. Czy używasz takich preparatów jak Minoxidal czy Spela707, czy też jakiegokolwiek z setek produktów do wypadania włosów dostępnych na rynku, możesz mieć pewność, że Couvré nie wchodzi z nimi w żadną reakcję. Nie ma też żadnego wpływu na sposoby leczenia włosów, nie blokuje porów i nie może przeszkodzić normalnemu wzrostowi włosów. Jest bezpieczny i skuteczny, co potwierdzają lekarze od ponad 20 lat.