Toppik

Toppik
Zdumiewający nowy zestaw drobnych "włosów" z mikrowłókna, doskonale łączy się z włosami.

Toppik

Najskuteczniejszych metoda niwelowania łysienia oraz zwiększania objętości włosów, w pełni bezpieczna oraz naturalna. Polega ona na stosowaniu preparatu przynoszącego ponadprzeciętne efekty jeżeli chodzi o walkę z problemami dotykającymi włosy. W przypadku, gdy zmagają się Państwo z włosami przerzedzonymi lub z postępującym łysieniem, zachęcamy do wypróbowania oferowanej przez nas metody. Omawiany przez nas preparat nie tylko przyniesie natychmiastowe zmiany wizualne faktycznie je pogrubiając.

Dostępne kolory

Kasztanowy

Czarny

Ciemny brąz

Siwy

Jasny brąz

Średni brąz

Blond

Dzięki zastosowaniu włókien Toppik, Państwa osłabione i cienkie włosy natychmiast nabiorą objętości, a także wyglądać będą zauważalnie zdrowiej i mocniej. Już na samym początku kuracji zauważą Państwo daleko idące, pozytywne zmiany. Co jednak ważne – w przeciwieństwie do innych metod oferowanych przez konkurencję, zastosowanie włókien Toppik daje długotrwały, wysoce satysfakcjonujący efekt, pogrubiając włosy i zwiększając ich gęstość. Warto także nadmienić, że nadmienione włókna wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu niemalże niemożliwe będzie ich odróżnienie od włosów naturalnych. Włókna te są na tyle wytrzymałe, że nie jest im straszny nawet silny wiatr, ulewny deszcz, czy nadmiar potu w słoneczny dzień – będą one Państwu towarzyszyć aż do końca dnia, do momentu umycia głowy szamponem! .

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby włókna Toppik stosować w połączeniu z profesjonalnymi preparatami stymulującymi porost włosów oraz ograniczającymi tempo ich wypadania, jak na przykład Minoxidyl czy Propecia. Produkt ten przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Cieszy się on ogromną popularnością przede wszystkim dlatego, że jego zastosowanie przynosi niemalże natychmiastowe, spektakularne efekty. Toppik znacznie poprawi także Państwa samopoczucie oraz sprawi, że z większą przyjemnością będą Państwo spoglądać każdego dnia w lustro!

Toppik - skuteczne usuwanie łysiny i zagęszczanie włosów