Toppik

Toppik
Zdumiewający nowy zestaw drobnych "włosów" z mikrowłókna (mikrofibry), które doskonale łączy się z włosami.

Toppik

Wreszcie jest bezpieczna, naturalna metoda usuwania łysiny i pogrubiania włosów. Faktycznie jest to tak naukowo zaawansowany preparat, że nie jest on podobny do niczego, co kiedykolwiek przedtem stosowaliście na pogrubianie włosów i łysienie. Jeśli twoje włosy są rzadkie lub masz na głowie łysiejące miejsca, mamy dla Ciebie natychmiastowe rozwiązanie. Nie jest to rozpylacz, krem czy tuszowanie. To naukowo zaawansowana metoda, zupełnie inna, niż cokolwiek, czego dotychczas używałeś. Będziesz zdumiony, jak te włókna zmienią twoje cienkie i bezkształtne włosy. Nagle niepozorna fryzura zgęstnieje dosłownie na twoich oczach. Nawet najcieńsze, najbardziej wiotkie pasma włosów staną się niewiarygodnie grube i będą wyglądać znów na bardzo gęste.

Dostępne kolory

Kasztanowy

Czarny

Ciemny brąz

Siwy

Jasny brąz

Średni brąz

Blond

Będziesz zdumiony widząc, jak Toppik zmienia twoje cienkie i bezkształtne włosy. Nagle niepozorna fryzura zgęstnieje dosłownie na twoich oczach. Nawet najcieńsze, najbardziej wiotkie pasma włosów staną się niewiarygodnie grube i będą wyglądać znów na bardzo gęste. Toppik nigdy cię nie zawiedzie. Włókna Toppik wyglądają naturalnie i są niezauważalne nawet z bliska. Nigdy nie będą sypać się, rozmazywać albo plamić. Udowodniono, że są odporne na wiatr, deszcz, a nawet pot. Pozostaną na miejscu przez cały dzień i całą noc, aż do umycia głowy szamponem.

Toppik można używać ze środkami leczniczymi na porost włosów oraz wypadanie włosów, np. Minoxidyl czy Propecia. Jest on znakomity zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Już od pierwszego zastosowania, wszyscy będą podziwiać twoje gęste włosy. Nowi znajomi nigdy nie będą podejrzewać, że kiedykolwiek miałeś problem z utratą włosów. Toppik wzmocni twoje poczucie wartości za każdym razem, gdy spojrzysz w lustro.

Toppik - skuteczne usuwanie łysiny i pogrubianie włosów