Fullmore / Hair Thickener

Fullmore / Hair Thickener
Fullmore / Hair Thickener to innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich osób, zarówno mężczyzn jak i kobiet – pragnących raz na zawsze zapomnieć o problemach związanych z nadmiernie przerzedzającymi się włosami.

Fullmore / Hair Thickener

Na korzyść produktu Fullmore / Hair Thickener bezsprzecznie przemawia fakt, że działa on niemalże natychmiast po zastosowaniu, dzięki czemu mogą Państwo cieszyć się wzmocnioną, błyszczącą i odświeżoną fryzurą przed każdym ważnym wyjściem lub spotkaniem. Pragniemy także dodać, że omawiany preparat przeszedł rygorystyczne testy laboratoryjne, które to dowiodły, iż jest on w pełni bezpieczny dla skóry oraz dla włosów. Jego stosowanie jest również dziecinnie łatwe!

Fullmore / Hair Thickener nie wchodzi w jakiejkolwiek szkodliwe dla skóry czy struktury włosa reakcje ze środkami Minoxidil i Propecia ®. W przypadku, gdy niedawno przeszli Państwo zabieg przeszczepiania włosów, zachęcamy do stosowania produktu Fullmore / Hair Thickener miejscowo w momencie, gdy poddana zabiegowi tkanka w pełni się zagoi. Wszystkich niezdecydowanych klientów pragniemy uspokoić – preparat jest w pełni bezpieczny, jako że nie zatyka on porów skórnych ani nie wnika w cebulki włosowe. Dzięki temu skóra głowy w dalszym ciągu może prawidłowo oddychać, natomiast włosy są nie tylko wzmacniane z zewnątrz, ale także stają się widocznie gęstsze i mocniejsze.

Dostępne kolory

Kasztanowy

Czarny

Ciemny brąz

Siwy

Jasny brąz

Średni brąz

Blond