SecondHair

SecondHair
SecondHair® to nieinwazyjny sposób na uzupełnianie i zagęszczanie włosów, wykorzystujący najnowsze technologie i zdobycze naukowe ze Stanów Zjednoczonych, Kanady i Japonii.

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że włosy są jednym z elementów świadczących o naszej atrakcyjności. Od zawsze gęste, długie kobiece włosy symbolizowały zdrowie, piękno, płodność. To się nie zmieniło. We współczesnym świecie trendy wyznaczają gwiazdy ekranu czy muzyczni idole. Chcemy naśladować ich styl życia, marzymy by mieć tak gęste włosy jak najpiękniejsze artystki. Jak się okazuje aż 60 procent celebrytów ma „upiększane” włosy. Stosują nowoczesne metody zagęszczania i przedłużania włosów, które pozwalają im zamieniać naturalne, rzadkie pasma w bujne, budzące powszechną zazdrość czupryny. Jedną z najlepszych stosowanych na świecie metod jest SecondHair Systems®.

Pozwala ona na idealne dobranie nowych włosów tak, by w niczym nie odróżniały się od własnych. Nawet w dotyku. Jedną z największych zalet tej metody jest całkowita swoboda, jaką można dzięki niej zyskać. Daje absolutną pewność, że włosy będą stale trzymały się na głowie, nawet przy uprawianiu sportów ekstremalnych. Ekstrawagancka fryzura, nowy kolor, pasemka? Proszę bardzo. A do pielęgnacji włosów wystarczy zwykły szampon. Chcesz mieć piękne włosy, zgłoś się do nas i ty. Twoje marzenia staną się rzeczywistością - zagęszczanie włosów to nasza specjalność!

Dzięki SecondHair Systems® zyskujesz wymarzoną fryzurę, nie narażając się na cierpienie i ryzyko powikłań. Będziesz zaskoczony spektakularnym efektem. Nie chcesz lub nie możesz zdecydować się na perukę lub przeszczep? Nadchodzi koniec twoich kłopotów z włosami. Dzięki nowoczesnej i niezawodnej metodzie SecondHair® zawsze i w każdej sytuacji będziesz czuć się swobodnie. Już nic nie będzie cię w niczym ograniczać. Twoje nowe włosy przywrócą ci dawną radość życia bez ciągłego sprawdzania wyglądu. Zyskasz poczucie komfortu w każdej sytuacji. Będziesz mógł w nich robić dokładnie wszystko – spać, biegać, pływać, skakać.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany naszą metodą, koniecznie przyjdź do nas na konsultację! Po podjęciu przez ciebie decyzji o zamówieniu uzupełnienia i wspólnym ustaleniu, jaki model będzie dla ciebie odpowiedni, wykonamy dokładne pomiary. Jeśli będzie to proste uzupełnienie, na przymiarkę zaprosimy cię po miesiącu. Przy trudniejszych, gdzie układ lub struktura włosa są bardziej skomplikowane, trzeba będzie poczekać dłużej. Jest to niezbędne, by osiągnąć jak najbardziej naturalny efekt!